E-veikala noteikumi

Distances līgums

Saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) 10. pantu, pircējam veicot pasūtījumu, izmantojot tālruni, tīmekli, elektroniso pastu, faksu, starp pircēju un pārdevēju tiek slēgts Distances līgums. Ievērojot Latvijas Republikas likumdošanas normas, SIA „Kapu parks.lv” saglabā ar pircējiem noslēgtos pirkuma līgumus grāmatvedības kārtošanai nepieciešamajā apjomā.
Šis līgums tiek slēgts starp interneta veikala www.kapuparks.lv īpašnieku SIA „Kapu parks.lv” (turpmāk tekstā –  vietne www.kapuparks.lv), vien. reģistrācijas Nr. 40103998907, un Pircēju, kurš veic pirkumu vietnē www. kapuparks.lv. Veicot pasūtījumu vietnē www. kapuparks.lv, Jūs piekrītat, ka esiet iepazinies ar Distances līgumu un piekrītiet šī līguma saturam. Pēc pasūtījuma veikšanas, Jūs esiet noslēdzis ar SIA „Kapu parks.lv” Distances līgumu, kas ir saistošs abām pusēm.

Lejuplādēt distances līgumu.

1.     Pasūtījuma veikšana

1.1.   Ar šo līgumu www. kapuparks.lv apņemas piegādāt Pircēja www. kapuparks.lv interneta tirdzniecības vietnē pasūtīto preci, bet Pircējs apņemas pieņemt un apmaksāt pasūtīto preci.
1.2.   Šī Distances līguma ietvaros preces pasūtīšana notiek ar interneta veikala www. kapuparks.lv palīdzību, aizpildot visus nepieciešamos laukus un nospiežot pogu „ pasūtīt”.
1.3.   Preces pasūtīšana www. kapuparks.lv uzskatāma par Pircēja oferti piegādātājam slēgt šo Distances līgumu par pasūtītās preces piegādi un par Pircēja piekrišanu iegādāties pasūtīto preci par norādīto cenu. Ja pasūtījums būs pareizi noformēts, parādīsies uzraksts, ka pasūtījums ir pieņemts.
1.4.   Pēc pasūtījuma noformēšanas Pircējs saņems automātisko e-pastu ar pasūtījuma veikšanas apstiprinājumu. Kad Pircējs ir saņēmis vietnes www. kapuparks.lv automātisko pasūtījuma apstiprinājumu, uzskatāms, ka www. kapuparks.lv ir pieņēmis Pircēja oferti Distances līgumam un šis Distances līgums uzskatāms par noslēgtu starp Pircēju un www. kapuparks.lv
1.5.   Preču cenas vietnē www. kapuparks.lv ir spēkā norādītajā laika posmā, ja tāds ir norādīts.
1.6.   Veicot pasūtījumu, nepieciešams norādīt pasūtītāja vārdu, uzvārdu, tālruņa numuru un e-pasta adresi, lai ja nepieciešams www. kapuparks.lv klientu apkalpošanas speciālists varētu operatīvi sazināties.

2.     Pirkuma apmaksa

2.1.   Par pasūtīto preci iespējams norēķināties:
2.1.1 Bankas pārskaitījums  – Izvēloties šo apmaksas veidu uz jūsu e-pastu automātiski tiks nosūtīts priekšapmaksas rēķins. Preces piegāde tiks veikta tikai pēc pilnas rēķina summas ienākšanas SIA „Kapu parks.lv” bankas kontā.
2.1.2 Internetbanka - Izvēloties šo apmaksas veidu mēs pāradresēsim Jūs uz internetbankas lapu un nodosim internetbankas sistēmai datus par summu, kura ir nepieciešama apmaksāt.
2.1.3 Bankas karte - Izvēloties šo apmaksas veidu Jums būs nepieciešams ievadiet kartes numuru un no otras puses cvc numuru, kas sastāv no trīs cipariem.
Maksājums ir drošs, Jūsu dati tiek pasargāti ar SSL sertifikātu.

3.     Pasūtījuma izpilde

3.1 Pēc pasūtījuma apmaksas saņemšanas bankas norēķinu kontā prece tiek piegādāta 5 līdz 10 darba dienu laikā bez maksas visā Latvijas teritorijā.
3.2 Precēm, kuras nav noliktavā, pasūtījuma izpildes termiņš ir no 1 līdz 30 dienām.
3.3 Gadījumā, ja Pircēju pasūtītā prece ražotāja noliktavā ir beigusies Pircējs par to nekavējoties tiek brīdināts telefoniski, saņemot zvanu uz Pircēja norādīto telefona numuru vai rakstiski uz Pircēja norādīto e-pasta adresi.
3.4 Šādā gadījumā Pircējam tiks atmaksāta visa viņa veiktā iemaksa, vai pēc Pircēja izvēles tiks piedāvāta ekvivalenta prece par ekvivalentu cenu.

4.     Preces piegādes neiespējamība

4.1.   Gadījumā, ja Pircēju pasūtītā prece ražotāja noliktavā ir beigusies Pircējs par to nekavējoties tiek brīdināts telefoniski, saņemot zvanu uz Pircēja norādīto telefona numuru vai rakstiski uz Pircēja norādīto e-pasta adresi.
4.2.   Šādā gadījumā Pircējam tiks atmaksāta visa viņa veiktā iemaksa, ja Pircējs ir izvēlējies apmaksas veidu „ar pārskaitījumu” un veicis apmaksu, vai pēc Pircēja izvēles tiks piedāvāta ekvivalenta prece par ekvivalentu cenu.

5.     Pasūtījuma saņemšana, piegādes veidi un to izmaksas

5.1. Visu www.kapuparks.lv piedāvāto preču piegāde ir bezmaksas – visā Latvijas teritorijā.
5.2. Preces tiek piegādātas tikai līdz mājas (daudzdzīvokļu mājas) ārdurvīm. Lūdzam šajā gadījumā pašiem parūpēties par preces ienešanu mājās (uznešanu dzīvoklī);
5.3.Preces piegāde notiks 1-2 darba dienas pēc tam, kad klientu konsultants Jūs būs informējis (pa tālruni vai e-pastu), ka Jūsu pasūtījums ir sagatavots.
5.4. Piegāde notiek darba dienās laika periodā no 8.00-18.00
5.5. Piegādes dienā kurjers piezvanīs un informēs par piegādes laiku.

6.     Atteikuma tiesības

6.1. Patērētājs var izmantot atteikuma tiesības un vienpusēji atkāpties no līguma 14 dienu laikā. Atteikuma tiesību izmantošanas iemesli:
6.1.1. Ja SIA ”Kapu parks.lv” nav izpildījis pasūtījumu korekti, un piegādājis nekvalitatīvu preci.
6.2. PTAL 12. panta 6. daļa nosaka, ka atsakoties no pirkuma Distances līguma gadījumā "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Iesakām saglabāt preces oriģinālo iepakojumu, lai realizējot atteikuma tiesības saskaņā ar Distances līguma noteikumiem, prece netiktu ārēji mehāniski bojāta
6.3. Lai vienotos par preces atdošanu atpakaļ, Pircējam ar nepārprotamu paziņojumu (piemēram, pa pastu vai e-pastu nosūtītu atteikuma veidlapu) SIA „Kapu parks.lv” ir jāinformē par lēmumu atteikties no noslēgtā līguma.
6.4. Lai atteikuma tiesību termiņš būtu ievērots, pietiek, ja savu paziņojumu par atteikuma tiesību izmantošanu Pircējs nosūtīs SIA „kapu parks.lv” pirms atteikuma tiesību termiņa beigām.
6.5. Atteikuma tiesību izmantošanas sekas. Ja Jūs atteiksieties no šā līguma, SIA „Kapu parks.lv” Pircējam atmaksās visus no Pircēja saņemtos maksājumus bez nepamatotas kavēšanās un jebkurā gadījumā ne vēlāk kā 14 dienu laikā no dienas, kad SIA „Kapu parks.lv” tika informēts par Pircēja lēmumu atteikties no Distances līguma.
6.6. Atmaksāšana tiks veikta, izmantojot tādu pašu maksāšanas līdzekli, kādu Pircējs izmantoja sākotnējam darījumam.
6.7. Ja Pircējs ir pieprasījis sākt pakalpojumu sniegšanu atteikuma termiņa laikā, Pircējam ir jāapmaksā pakalpojuma sniedzējam samērīga summa, kura attiecībā pret pilnu līguma izpildi ir proporcionāla izpildītajai līguma daļai, līdz brīdim, kad Pircējs SIA „Kapu parks.lv” paziņoja par atteikšanos no Distances līguma.
6.8. SIA „Kapu parks.lv” var aizturēt atmaksājumu līdz brīdim, kad būs saņemtas preces atpakaļ. Līdz ar to SIA „Kapu parks.lv” iesaka preci nosūtīt atpakaļ reizē ar paziņojumu par atteikuma tiesību izmantošanu.
6.9. Pircējam preces jānosūta atpakaļ vai jānodod SIA „Kapu parks.lv” bez nepamatotas kavēšanās un jebkurā gadījumā ne vēlāk kā 14 dienu laikā no dienas, kad Pircējs SIA „Kapu parks.lv” paziņoja savu lēmumu atteikties no Distances līguma. Termiņš būs ievērots, ja Pircējs preces nosūtīs atpakaļ pirms 14 dienu termiņa beigām.
Atgādinām, ka patērētājiem 24 mēnešu laikā no preces piegādes dienas ir likumā noteikts tiesības pieteikt prasījumu par līguma noteikumiem neatbilstošu preci.

Lejuplādēt atteikuma veidlapu.