Piemiņas plāksnes

Pieminekļi

Granīta kapu pieminekļi - Piedāvājam granīta kapu pieminekļus pulētus no visām pusēm kopā ar granīta pamatni. Piedāvājam deviņas formas pieminekļus ar gataviem gravēšanas maketiem. Nepieciešams tikai ievadīt aizgājušo personu datus. Zem katra pieminekļa ir redzami vairāki gravēšanas maketi. Jā vēlaties, lai Jums izstrādājam individuālu gravēšanas maketu, tad lūgums atsūtīt visu vēlamo informāciju uz e-pastu [email protected]


Kapu pieminekļi


Kapu pieminekļi ir svarīgākais elements katra aizgājēja atdusas vietas noformējumā, tādēļ mūsu uzņēmums tiecas klientiem nodrošināt vislabākās kvalitātes pieminekļus par piemērotām cenām. 
Jums tiek piedāvāti deviņi dažādi kapu pieminekļu varianti, no kuriem varat izvēlēties piemērotāko formu, kas atbildīs un iederēsies apkārtējā ainavā. Visi pieminekļi tiek pulēti no visām pusēm, kā arī nāk komplektā jau ar stabilu pamatni, kura nodrošinās to, ka pats piemineklis ar laiku neiegrims zemē vai arī nesāks ļodzīties. Mums ir svarīga klientu apmierinātība, tādēļ tiecamies sniegt pakalpojumus, kuri citu vidū izceļas ar savu ilgmūžību.
Lai klientiem atvieglotu aizgājēja kapa noformējumu, esam sagatavojuši vairākus maketus ar iespējamo kapa pieminekļa dizainu, kurā atliek vien pievienot cilvēka vārdu, uzvārdu un dzīves datus. Ir pieejami maketi, kuros atspoguļoti noformējumi ar dažādām tēmām, kas ļauj dažādot klientiem pieejamo klāstu, bet pašiem klientiem izvēles veikšana tiek atvieglota, jo būs iespējams atrast kaut ko, kas saistās ar aizgājēju un ir attiecīgajai situācijai piemērots. Visu pieminekļu noformējumam tiek izmantotas jaunākās paaudzes gravēšanas tehnoloģijas, tādēļ izraudzītais dizains tiks radīs kvalitatīvā gravējumā, kas savu stāvokli saglabās arī tālā nākotnē. Tumšais granīta pamats ir lielisks fons Jūsu izvēlētā gravējuma iestrādei, kas būs izteiksmīgs un labi pamanāms.
Gadījumos, kad klienti tomēr vēlas ko unikālu, ir iespējams arī pasūtīt īpaši Jums veidotu kapa pieminekļa vizuālo noformējumu. Lūdzam ar mums sazināties un sniegt pēc iespējas pilnīgāku aprakstu Jūsu ieplānotajam vizuālajam noformējumam, lai varam izveidot gravēšanas maketu. Uz kapa pieminekļa varam izvietot visdažādākos attēlus, kā arī tekstu, tādēļ, izvēloties šo variantu, varat to pielāgot un individualizēt pēc saviem ieskatiem.
Kapu pieminekļi ir pieejami gan dažādās cenu kategorijās, gan arī dažādos izmēros un svaros, kas nozīmē, ka varēsiet izraudzīties attiecīgajam gadījumam piemērotāko. Ja Jums ir kādi papildus jautājumi, aicinām sazināties ar mūsu komandu, lai palīdzētu Jums izdarīt pareizo un piemērotāko izvēli šajā svarīgajā gadījumā. Kapu pieminekļi, to izgatavošana, iegravēšana un uzstādīšana ir svarīgs mūsu uzņēmuma darbības virziens jau vairāku gadu garumā, tādēļ ar uzkrāto pieredzi varēsim izpalīdzēt katram klientam.