Piemiņas plāksnes

Piemiņas plāksnes

Piedāvājam četrus variantus ar granīta piemiņas plāksnes izmēriem un novietojumu.

1.variants: Granīta piemiņas plāksne ar izmēru 450x350mm - augstumā 350mm.
2.variants: Granīta piemiņas plāksne ar izmēru 400x600mm - augstumā 600mm.
3.variants: Granīta piemiņas plāksne ar izmēru 600x400mm - augstumā 400mm.
4.variants: Granīta piemiņas plāksne ar izmēru 600x400mm - augstumā 400mm. (ar noapaļotu augšpusi)
5.variants: Granīta pieminekļi (piedāvājam deviņus pieminekļu variantus)

Piemiņas plāksnes izvēle ir nozīmīgs pasākums jebkura aizgājēja pavadīšanas procesā, tādēļ piedāvājam saviem klientiem izvēlēties kādu no vairākiem pieejamajiem variantiem. Visas kapu plāksnes atbilst vienādiem kvalitātes standartiem, tādēļ varat paļauties uz to ilgo kalpošanas mūžu, kura laikā tās saglabās savu izturību un labo izskatu.
Nereti rodas situācijas, kurās kapa vieta tiek veidota nestandarta zemes gabalā vai arī tur blakus jau atrodas kāds piemineklis, kapakmens vai žogs, kas rada sava veida ierobežojumu jaunās kapu plāksnes izvēlei. Esam gatavi palīdzēt arī šādā situācijā un piedāvājam dažādu formātu un novietojumu piemiņas plāksnes, kuras varēs novietot arī tādās vietās, kurās ir jāievēro kādi papildus aspekti. Kapu plāksnes izmēri var būt atkarīgi arī no klienta vēlmēm tās vizuālajam noformējumam – vairāki elementi prasīs vairāk vietas, kas nozīmē, ka būtu vēlams, lai arī pati plāksne būtu lielāka. Piedāvājumā ir vairāki varianti, kuru starpā varēsiet atrast arī Jūsu gadījumam vispiemērotāko.
Rūpējoties par vizuālo risinājumu, piedāvājam arī gravēšanas pakalpojumus, kas ļaus noformēt piemiņas plāksnes tieši tā, kā klienti to ir izvēlējušies. Piedāvājam iegravēt gan tekstu, gan attēlus un motīvus, gan arī aizgājēja portretu. Izmantotās gravēšanas tehnoloģijas ļauj uz kapa plāksnes iegravēt jebkādu vizuālu elementu ar skaidrām un izteiktām līnijām, kuras nepadosies laika un laika apstākļu ietekmei daudzu gadu garumā.
Ja tomēr Jums pašiem vēl nav savas idejas par to, ko vēlaties attēlot uz attiecīgās piemiņas plāksnes, tādā gadījumā varam piedāvāt Jums arī dažādus gatavus maketus, kurus ir iespējams izmantot noformējumam tādus, kādi tie ir, vai arī varam tos papildināt pēc Jūsu ieskatiem. Kapu plāksnes ir pieejamas arī abās orientācijas – gan horizontālas, gan arī vertikālas, kas ļaus izpildīt jebkāda veida pasūtījumus. 
Piemiņas plāksnes ir iespējams iegādāties dažādās cenās, kas nozīmē, ka katram klientam būs iespējams piemeklēt ko piemērotu ne vien dizaina veidā, bet arī cenas ziņā. Aicinām ar mums sazināties, lai vienotos par Jums piemērotāko risinājumu, tā izpildi un precīzo izcenojumu Jūsu vēlmju izpildei.